Ptysiowe Przedszkole w Redzie

ul. Obwodowa 26/A1 (AquaSfera)
tel. 609-161-922

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00 przez cały rok kalendarzowy (z wyjątkiem dwutygodniowej przerwy wakacyjnej).

Obiekt Przedszkola przystosowany jest do przyjęcia trzydziestu dzieci podzielonych na dwie kameralne grupy, osiemnasto- i dwunastoosobową. Z każdą grupą przedszkolną będzie pracował wychowawca oraz w razie potrzeby pomoc. W miarę możliwości organizacyjnych oraz dla zapewnienia ciągłości pracy wychowawczej i jej skuteczności, nauczyciele będą prowadzili swoją grupę przez wszystkie lata pobytu dziecka w placówce.

W ramach czesnego proponujemy:

• Zajęcia dydaktyczne realizujące podstawę programową wychowania przedszkolnego, pod okiem wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry.
  • Wyżywienie oraz napoje (dwudaniowy obiad, podwieczorek dostarczanym przez firmę cateringową posiadającą niezbędna dokumentację dla kontroli sanepidu).
  • Zajęcia taneczne prowadzone przez instruktora tańca.
  • Język angielski - zajęcia prowadzone w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości małych odbiorców poprzez zabawę.
  • Gimnastykę korekcyjną - ćwiczenia mające na celu kształtowanie oraz wyrabianie nawyków utrzymania prawidłowej postawy ciała.
  • Rytmikę - zajęcia umuzykalniające dzieci, rozwijające zdolności muzyczne.
  • Profilaktykę logopedyczną.
  • Gry i zabawy stymulujące rozwój dzieci.
  • Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych form ekspresji twórczej.
  • Udział w różnego rodzaju programach edukacyjnych.
  • Bajkoterapię.
  • Pracę z dziećmi różnorodnymi metodami (np. Metoda Dobrego Startu M. Bogdanowicz, Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, Metoda Klanzy, Metoda R. Labana, Metoda C. Orffa, Metoda Opowieści Ruchowej J.C. Thulina).
  • Dogoterapię.
  • Zajęcia z religii.

Wszystkie zajęcia wliczone są w cenę pobytu dziecka w przedszkolu.

STREFA RODZICA

Czesne

Wysokość czesnego w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 550zł.

Wpłat należy dokonywać do 5. dnia każdego miesiąca osobiście w przedszkolu lub przelewem na konto bankowe:

mBank 40 1140 2004 0000 3502 7416 7473

Czesne za dany miesiąc należy opłacać z góry.
W czesne wliczona jest opłata za wyżywienie (dzienna stawka - 7zł) i może być ona odpisana za każdy zgłoszony dzień nieobecności dziecka. W przypadku powiadomienia przez rodziców o nieobecności dziecka, opłaty z tytułu wyżywienia odliczone zostaną w kolejnym miesiącu. Po przyjęciu dziecka do Przedszkola Rodzice co roku uiszczają wstępną opłatę w wysokości 250zł. W skład wstępnej opłaty wchodzą:

• Ubezpieczenie.
  • Materiały edukacyjne (podręczniki).

KONIEC ZAPISÓW NA ROK SZKOLNY 2016/17

Informujemy, iż Ptysiowe Przedszkole
w Redzie zakończyło rekrutację na rok szkolny 2016/2017. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na rok 2019/2020.

KONTAKT I LOKALIZACJA