WITAMY NA STRONIE REKRUTACJI

ico_5

Rozpocznijcie niesamowitą przygodę edukacyjną dla Waszych maluchów w naszym przytulnym przedszkolu!

Zapraszamy do rekrutacji do przedszkoli w Redzie oraz Rumi. Oferujemy miłą, kreatywną i bezpieczną przestrzeń, gdzie dzieci będą mogły odkrywać swój nieograniczony potencjał. W naszym przedszkolu stawiamy na miłą, kreatywną i bezpieczną przestrzeń, która pozwoli dzieciom rozwijać się zarówno pod względem intelektualnym, jak i społecznym. Dzięki temu Wasze pociechy będą mogły zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze, a jednocześnie uczyć się empatii i współpracy z rówieśnikami. W naszym przedszkolu stawiamy na różnorodność metod nauczania, które pozwolą dzieciom rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Organizujemy liczne zajęcia dodatkowe, takie jak nauka języków obcych, zajęcia plastyczne czy muzyczne, które pomogą Waszym pociechom odkrywać nowe pasje i zdolności. Ponadto, dbamy o to, aby dzieci miały dostęp do bogatej oferty edukacyjnej, która pozwoli im rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Nasza wykwalifikowana kadra nauczy je nie tylko wiedzy, ale również empatii i współpracy. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby wspierać rozwój każdego malucha według jego indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest partnerska relacja z rodzicami oraz otwartość na ich potrzeby i oczekiwania. Nasz budynek przedszkola został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci. Dzięki temu maluchy mogą korzystać z przestronnych sal lekcyjnych oraz nowoczesnego placu zabaw na świeżym powietrzu. Dbamy również o to, aby nasze przedszkole było przyjazne dla środowiska – stosujemy ekologiczne rozwiązania oraz promujemy postawy proekologiczne wśród dzieci. Wspieramy także rozwój emocjonalny dzieci poprzez promowanie zdrowych relacji z rówieśnikami oraz nauczycielami. W naszym przedszkolu stawiamy na wzajemny szacunek i tolerancję, co pozwala dzieciom nawiązywać trwałe więzi oraz uczyć się radzenia sobie z różnymi sytuacjami społecznymi.

Czekamy na Wasze pytania i chęć dołączenia do naszej przedszkolnej rodziny! Skorzystajcie z naszego wygodnego formularza kontaktowego, aby szybko i łatwo zgłosić zainteresowanie lub poznajcie nas bliżej dzwoniąc pod podane poniżej dane teleadresowe. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania i umówić na spotkanie, abyście mogli osobiście poznać nasze przedszkole i zobaczyć, jak dbamy o rozwój i szczęście każdego dziecka. Zachęcamy do rekrutacji do przedszkoli w Rumi oraz w Redzie, które z pewnością spełnią oczekiwania zarówno Was, jak i Waszych pociech.

Do zobaczenia w naszym przedszkolu pełnym uśmiechu i nauki!

Przejdź do pełnego formularza rekrutacyjnego

Formularz kontaktowy:

Dane kontaktowe: