Oferta

Ptysiowe przedszkole to miejsce, gdzie dzieci mają szansę na zdobywanie wiedzy i umiejętności w przyjaznej atmosferze. wyróżniamy się przede wszystkim nowoczesną infrastrukturą, przestronnym placem zabaw, doświadczoną kadrą oraz bogatą ofertą zajęć tematycznych. Nasze przedszkole to przykład nowoczesnej placówki edukacyjnej, która dostosowuje się do potrzeb współczesnych dzieci. Wszystkie pomieszczenia są jasne, przestronne i kolorowe, co sprzyja twórczemu myśleniu i pozytywnym emocjom. Dodatkowo, wyposażone są one w nowoczesne materiały dydaktyczne oraz multimedialne narzędzia pracy. Dzięki temu dzieci mają możliwość korzystania z najnowszych technologii oraz uczestniczenia w zajęciach prowadzonych z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania. Szczególną uwagę zwracamy na rozwój fizyczny dzieci. Posiadamy przestronny i bezpieczny plac zabaw, na którym dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i rozwijając swoje zdolności motoryczne. Plac zabaw wyposażony jest w różnorodne urządzenia, takie jak huśtawki, zjeżdżalnie czy piaskownice, które umożliwiają dzieciom aktywne spędzenie czasu i rozwijanie koordynacji ruchowej.

Kluczowym elementem sukcesu każdej placówki edukacyjnej jest doświadczona i wykwalifikowana kadra. W naszym przedszkolu zatrudniamy wyłącznie nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami oraz pasją do pracy z dziećmi. Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie, a dzieci są otoczone opieką i wsparciem ze strony dorosłych. W ofercie naszego przedszkola znajdują się również różnorodne zajęcia tematyczne oraz sensomotoryka, które mają na celu rozwijanie zainteresowań dzieci oraz poszerzanie ich wiedzy. Organizujemy lekcje języka obcego, zajęcia plastyczne, muzyczne czy teatralne, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje talenty i odkrywać nowe pasje.