Oferta

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się jak w domu. Staramy się, aby panująca u nas atmosfera sprzyjała budowaniu relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Dzięki temu dzieci chętnie uczestniczą w życiu placówki, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo i samopoczucie. Pracujemy na małych grupach, co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego malucha. Nasz zespół pedagogów to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki ich doświadczeniu oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, możemy zagwarantować najwyższy poziom nauczania i opieki nad dziećmi. Wspólnie z rodzicami dbamy o to, aby każde dziecko rozwijało się harmonijnie, zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Dlatego oferujemy im różnorodne zajęcia tematyczne, które pozwalają na odkrywanie nowych pasji i zdobywanie umiejętności niezbędnych w przyszłości. W naszym przedszkolu dzieci uczestniczą m.in. w zajęciach z robotyki, które rozwijają logiczne myślenie oraz kreatywność. Ponadto organizujemy dogoterapię, dzięki której maluchy uczą się odpowiedzialności za drugie istoty żywe oraz empatii. Z kolei zajęcia z sensomotoryki wspomagają prawidłowy rozwój ruchowy i koordynację dziecka. Nasz nowoczesny plac zabaw to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje zdolności motoryczne i ucząc się współpracy z rówieśnikami. Dbamy o to, aby przestrzeń ta była bezpieczna i dostosowana do potrzeb maluchów, a jednocześnie oferowała wiele możliwości do zabawy i nauki.