O nas

Nasze przedszkole wyróżnia się wyjątkowymi zajęciami wspierającymi integrację sensoryczną, pogodną i doświadczoną kadrą oraz różnorakimi zajęciami dydaktycznymi i tematycznymi. Nasza placówka to miejsce, gdzie każde dziecko poczuje się wyjątkowo i bezpiecznie, a jego rozwój będzie naszym priorytetem.

Prowadzimy specjalistyczne zajęcia z sensomotoryki mające na celu stymulację poszczególnych zmysłów. Dzięki temu dzieci uczą się lepiej koncentrować, radzić sobie ze stresem czy kontrolować swoje emocje. Zajęcia te prowadzone są przez wykwalifikowaną terapeutkę integracji sensorycznej, która dba o indywidualne potrzeby każdego malucha. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych nauczycieli oraz specjalistów z różnych dziedzin, których pasją jest praca z dziećmi. Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli nie tylko kompetentni, ale także empatyczni i życzliwi, co sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i czują się swobodnie w przedszkolu. Regularne szkolenia oraz warsztaty dla nauczycieli gwarantują, że nasza kadra jest na bieżąco z najnowszymi trendami i metodykami pracy z dziećmi.

Różnorakie zajęcia dydaktyczne i tematyczne

W naszym przedszkolu stawiamy na różnorodność zajęć, które mają na celu rozwijanie różnych umiejętności u dzieci. W ramach zajęć dydaktycznych prowadzimy lekcje języka angielskiego, przyrody czy plastyki. Dzięki temu maluchy mają okazję poznawać świat w sposób ciekawy i angażujący. Zajęcia tematyczne obejmują między innymi warsztaty kulinarne, teatralne czy muzyczne. Dzieci mają okazję spróbować swoich sił w różnych dziedzinach, co pozwala im odkrywać swoje talenty oraz rozwijać pasje. Ponadto organizujemy liczne wycieczki, które wzbogacają dziecięcą wiedzę oraz pozwalają nawiązywać nowe znajomości.